SAVIUGDOS TINKLARAŠTIS - TOBULĖJU

Psichologija, saviugda, meditacija, meilė sau, neradicinė medicina ir dar daug panašių temų bei sričių yra vienos populiariausių šiomis dienomis. Kodėl? Kiekvienas turime savo atsakymą...

Rūta Steponavičienė, jau daugiau kaip dešimt metų domiuosi įvairiomis saviugdos teorijomis, natūralia, holistine medicina, populiariąja psichologija, įvairiomis terapijomis. Klausiate kodėl? Nes sudėtingos situacijos, nepasitikėjimas savimi skatino ieškoti atsakymų, kurių nebuvo mokyklos ar universiteto vadovėliuose, jų neturėjo ir mane supantys, mylimi žmonės. Tai turbūt klasikinė saviugdos kelio pradžia į kitokį, netradicinį pasaulio, savęs ir sveikatos suvokimą. Tikiuosi, kad mano sukauptos ir vis dar kaupiamos žinios bei patirtis leis pasidalinti su jumis tuo, ką nešiojuosi savyje geriausio ir tikėsiu, jog mano pasakojimai, pristatomos metodikos ir filosofiniai pamąstymai "Tobulėju" tinklaraštyje bei Facebook puslapyje atliko savo paskirtį, jeigu visa tai padės nors vienam iš Jūsų.

AUGINAME PROJEKTĄ "TOBULĖJU"

Anot rašytojos Rasos Banelės: "Kūryba yra neįkainojama dovana, kurios negalima laikyti sau, ja būtina pasidalinti su kitais." Kūryba ir nuolatinis asmeninis augimas yra ištikimi mūsų gyvenimo palydovai, jei nuo jų nusigręžiame, sėkmė mus aplenkia.

Žmonės kuria ne tik produktus, tarpusavio santykius, bet ir savo pačių gyvenimą. Mes kasdien prisidedame mintimis bei darbais prie visuotinio augimo ir plėtros. Jeigu tai darome atsakingai ir su gerais ketinimais, gauname neįkainojamą grįžtamąjį ryšį, kuris svarbus kiekvienam iš mūsų.

Todėl kviečiame bendradarbiauti - kurkime vertingus, originalius tekstus, teikime naudą žmonėms ir auginkime pasitikėjimą Jumis.

Mes pasirūpinsime nuo idėjos iki galutinio rezultato, Jums teliks tik palaikyti gyvą ryšį su klientais.

Mūsų darbas yra kūryba - rašome Jums ir apie Jus.Komercinių ir kūrybinių tekstų rašymo kainos bei darbų pavyzdžiai  www.tekstaijususekmei.com 

Teikiamos paslaugos: tekstų rašymas - interneto svetainėms, el.parduotuvėms, tinkraraščiams; seo straipsniaistraipsniai spaudai, google adwords reklama, Facebook reklama, naujienlaiškiai, sveikinimai.