TURINIO MARKETINGAS

Tekstų rašymas, redagavimas.

Raskite kelią į klientų širdis ir Google pozicijų TOP'us.

WEB TEKSTAI

Norite, kad Jus suprastų ne tik Google sistemos paieška, bet ir klientai? Galime padėti - "apipinsime" raktinius žodžius prasmingais bei tikslingais sakiniais.

SEO TEKSTAI

Trumpi, lakoniški tekstai su Jums svarbiu raktiniu žodžiu, skirti Google paieškos sistemoms. Neturite nei laiko, nei noro rašyti? Mielai padirbėsime už Jus.

STRAIPSNIAI

Norite patekti į naujienų portalus "be pinigų"? Pateikite vertingą informaciją visuomenei. Nežinote kaip? Leiskite Jums padėti.

REKLAMOS PASLAUGOS

Naujienlaiškiai, Facebook ir Google Adwords reklaminiai tekstai

NAUJIENLAIŠKIAI

Norite, kad klientai skaitytų Jūsų "meilės laiškus" - sudominkite ne tik akcijomis, bet ir naudinga informacija, vertingais patarimais. Juk visiems reikalingas greitas problemos sprendimas.

FACEBOOK REKLAMA

Kada Jūs perskaitote Facebook įrašą? Turbūt, kai pastebite įdomią fotografiją? Facebook reklama turi būti originali ir informatyvi tiek turiniu, tiek vaizdu. Ta pati taisyklė galioja ir video formatui.

GOOGLE ADWORDS REKLAMA

"Pirk dabar!", "Pirk pigiau!"... Rimtai? Kas paprastai nutinka, kuomet žmogui kas nors liepiama? Spėju, kad žinote... Todėl geriau ne liepkime, o sudominkime ir akcentuokime, kuo galime būti naudingi.

Visą išdėstytą teoriją žinote mintinai, tačiau neturite tiek laiko, kad galėtumėte kūrybiškai realizuoti visų metų marketingo planą? Mes tiesiame Jums pagalbos ranką. Paimsite?


          REDAGAVIMO PASLAUGOS

Tekstas be stiliaus ir gramatikos klaidų - Jūsų veiklos profesionalumo ir sėkmės garantas. Neleiskite, kad elementarios klaidos sugadintų gerą Jūsų reputaciją bei sumažintų pasitikėjimą Jumis.

Jeigu taisyklinga gramatika ir aiškus dėstymas  nėra Jūsų geriausi draugai, o teksto surinkimas pats nuobodžiausias užsiėmimas - leiskite Jums padėti.


GRAŽŪS ŽODŽIAI, SVEIKINIMAI

Norite pasveikinti Jums brangų žmogų ar verslo partnerį? Sakysite tostą jubiliejaus, vestuvių, krikštynų ar kita proga? Norite, kad Jūsų kalba būtų įsimintina, o linkėjimai nuoširdūs? Deja, gražūs ir "sparnuoti" žodžiai skrenda vis pro šalį? Nenusiminkite - mes Jums padėsime.

GIMTADIENIO SVEIKINIMAI

Pasveikink brangų žmogų,

Paskirki Jam eiles,

Lai Jo širdis išgirsta,

Tavos širdies gaidas.

OFICIALŪS SVEIKINIMAI

Tikslai ir svajonės, lyg kelrodės žvaigždės, apšviečia duobėtą gyvenimo kelią. Atkaklumas ir lankstumas - nuolat veda pirmyn. Tad nenustokime svajoti ir siekti išsikeltų tikslų.

TOSTAI, LINKĖJIMAI, KALBOS

Mes esame lyg mylimas ir mylintis vandenynas, kurio gyvenimo prasmė džiaugtis kiekviena akimirka ir nuolat judėti pirmyn, aplenkiant stačias ir aštrias uolas.

Norėtumėte parašyti kažką panašaus, o gal kur kas unikalesnio, tačiau kūrybinės kančios Jums yra nepakeliamos, o interneto platybėse klajojantys eiliuoti linkėjimai Jūsų nevilioja? Suteikite mums garbę skambiais žodžiais nudžiuginti Jūsų mylimus žmones ar verslo partnerius.

JŪSŲ UŽKLAUSA

Sudominome? Atsiųskite mums užklausą ir mes Jus supažindinsime su savo darbais, įkainiais bei sąlygomis. Visi bendri darbai prasideda nuo paprastų žodžių: "Labas, aš..."

APIE MUS

Tekstų rašymas ir kūrybinis darbas mums yra oras, kuriuo kasdien kvėpuojame.

Susipažinkime:

Esu Rūta Steponavičienė - tekstų rašytoja, kūrėja, tinklaraštininkė www.tobuleju.com , www.facebook.com/tobuleju administratorė.            Pastaruosius penkerius metus žengiau koja kojon su internetinės prekybos verslu, kurio dėka augau, mokiausi, tobulėjau ir nuolat ieškojau tiesiausių kelių į klientų širdis, tačiau "netikėtai" suradau savo tikrąjį kūrybinį pašaukimą, kuriuo šiandien dalinuosi su Jumis.

Esu Rasa Banelė - rašytoja, grožinių kūrinių autorė, Juodojo katino palėpės geroji fėja. Manau, kad kūryba yra neįkainojama dovana, kurios negalima laikyti sau, ja būtina pasidalinti su kitais. Todėl labai stengsiuosi, kad mano kūrybiniai darbai pradžiugintų Jūsų širdis ir praskaidrintų nuotaiką.

Jurgita Barišauskienė - įvairių tekstų kūrėja, knygos "Murkiantis buda" autorė.

MŪSŲ SVETAINĖJE  www.tekstaijususekmei.com RASITE PASLAUGŲ ĮKAINIUS IR DARBŲ PAVYZDŽIUS

KOMPETENCIJA

Sakoma, kad už žmogų kalba jo darbai. Mūsų straipsnius rasite ne tik Tobuleju.com svetainėje, bet ir populiariuose, ypač saviugdai skirtuose, naujienų portaluose. Žinoma, tai dar ne viskas...

Naujausias įgyvendintas projektas - "Flow projects". Suteiktos paslaugos:

  • Logotipo maketavimas
  • Svetainės kūrimas
  • Įvaizdžio ir stiliaus formavimas
  • Web ir Blog'o tekstų rašymas
  • Facebook įmonės paskyros sukūrimas ir administravimas
  • Reklamos platinimas

Jeigu Jums patinka mūsų stilius ir verslo filosofija - susisiekite. Net jei neturite idėjų kaip viskas turėtų atrodyti, mes jas generuosime tol, kol rasime profesionaliausius sprendimus.